Hejtman se sešel s vedením Celní správy České republiky

celní správa 3
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček se sešel s generálním ředitelem Celní správy České republiky genmjr. Mgr. Milanem Poulíčkem a ředitelem Celního úřadu pro Ústecký kraj plk. Mgr. Jiřím Marbachem.
Tisková zpráva ze dne 3. února 2020

Hlavním tématem setkání bylo především plánované sloučení dvou územních pracovišť celních úřadů – bylo rozhodnuto o sloučení útvarů v Mostě a Chomutově a ponechání pouze jediného územního pracoviště Chomutov. Důvodem ke sloučení bylo mimo jiné vytvoření lepších pracovních podmínek pro zaměstnance a optimálnější pokrytí regionu činností celní správy.

celní správa 2
Jednání byl přítomen rovněž kancléř hejtmana Luboš Trojna (vlevo), vedle něj sedí generální ředitel Celní správy ČR Milan Poulíček, uprostřed hejtman Oldřich Bubeníček a napravo ředitel Celního úřadu pro Ústecký kraj Jiří Marbach

celní správa 1
Generální ředitel vysvětluje hejtmanovi důvody sloučení dvou územních pracovišť v Mostě a Chomutově