Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Hejtman se setkal se starosty měst a obcí Chomutovska

 
DSO Chomutovsko
Na chomutovské radnici se uskutečnilo setkání zástupců samospráv Chomutovska s hejtmanem Ústeckého kraje Oldřichem Bubeníčkem. Setkání uspořádal Dobrovolný svazek obcí Chomutovska a Svaz měst a obcí ČR.
Tisková zpráva ze dne 11. května 2018
 

 
 

Hlavním bodem jednání bylo představení projektu Centra společných služeb, jejímž úkolem je prezentace regionu v rámci zlepšení cestovního ruchu, vzájemná spolupráce obcí, dopravní obslužnost či odpadové hospodářství po roce 2024.

„Děkuji za pozvání a chtěl bych všem poděkovat za vaši spolupráci s krajským úřadem a za práci, kterou pro své občany děláte. Moc dobře vím, že čím menší obec, tím víc práce a úředničiny,“ uvedl hejtman Oldřich Bubeníček.

Dobrovolný svazek obcí Chomutovsko čítá 24 obcí. Vznikl na jaře roku 2016. Prioritou je vybudovat podkrušnohorský region s dobrou prestiží a kvalitními službami. „Nabízíme pro obce pomoc s GDPR. Pro turisty jsme pro změnu vytvořili mobilní aplikaci s názvem Hory-Doly, kde je spousta zajímavých tipů na výlet po okolí,“ vysvětlil Jan Mareš, předseda svazku.

01
Setkání se z krajského úřadu zúčastnil také vedoucí oddělení cestovního ruchu Jiří Válka (vpravo), vedoucí odboru strategie přípravy a realizace projektů Jaroslava Kuszniruková. Vedle ní vedoucí oddělení pozemních komunikací Jiří Smrčka a vedoucí odboru životního prostředí a zemědělství Monika Zeman.  

 

02
Starostky a starostové obcí na Chomutovsku.

03
Předseda svazku Jan Mareš (vlevo), vedle něj starosta Málkova Josef Egermann a v pozadí starosta Jirkova Radek Štejnar.

 

04
Hejtmana seznámily s projektem Lenka Kynčilová, manažerka Svazku obcí Chomutovsko (vlevo) a Bronislava Bolcková, expertka na komunikaci s DSO.

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 11.5.2018 / 11.5.2018 | Zveřejnit od: 11.5.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém