Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Hejtman slavnostně zahájil provoz střediska výroby parfémových kompozic v Židovicích

 
1
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček se zúčastnil slavnostního zahájení provozu střediska výroby parfémových kompozic české firmy Aroma Praha, a. s. v Židovicích, které rozšířilo koncern AROCO-AROMA.
Tisková zpráva ze dne 2. března 2020
 

 
 

Slavnostního zahájení provozu střediska se na pozvání generálního ředitele společnosti Aroma Praha, a. s. Pavla Foreta zúčastnil nejen hejtman Ústeckého kraje a vedení společnosti Aroma Praha, a. s., ale také předseda Krajské hospodářské komory Ústeckého kraje Jiří Aster, ředitelka Okresní hospodářské komory Litoměřice Alena Kaiserová i starosta obce Židovice Miloslav Krejný a starostka obcí Hrobce a Rohatce Kateřina Hlaváčová. Tímto aktem došlo k rozšíření koncernu AROCO-AROMA, jehož historie sahá až do roku 1882.

Firma Aroma Praha, a. s. tvoří se společností AROCO, spol. s r. o. koncern AROCO-AROMA, který se zabývá výrobou vonných i chuťových látek a potravinářských barev v České republice. Tato česká výrobní skupina je výrobcem sladkých i kořenitých potravinářských přísad a barev, aromatických látek a barev do krmiv a krmných směsí, aromatických látek určených pro rybářské lovecké potřeby, přírodních extraktů, parfémových kompozic, syntetických vonných látek.

1
Oldřich Bubeníček (čtvrtý zleva) společně s ostatními účastníky slavnostně přestřihl pásku

 

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 2.3.2020 / 2.3.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém