Orientační nabídka


 

Hejtman Ústeckého kraje jednal se starostou Chabařovic o projektu Nových Vyklic

1
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček přivítal ve své kanceláři starostu Chabařovic Josefa Kusebaucha, s nímž jednal o projektu Nových Vyklic.
Tisková zpráva ze dne 2. března 2020
 

 
 

Během jednání, kterého se zúčastnili též vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství Jindřich Franěk a vedoucí odboru územního plánování a stavebního řádu Hana Bergmannová, informoval Josef Kusebauch o vizi projektu Nových Vyklic, tj. o obnově obce Vyklice v důsledku těžby uhlí. Starosta Chabařovic zároveň předložil materiál Záměry města Chabařovic v severozápadní části jezera Milada, ve kterém jsou stručně shrnuty údaje o území, plány i úskalí projektu.

Dle Hany Bergmannové zpracovává v současnosti odbor územního plánování a stavebního řádu krajského úřadu územní studii jezera Milada, jejíž první návrh bude dokončen asi v polovině března 2020 a s nímž budou starostové dotčených obcí seznámeni. Řešeným územím v rámci studie není pouze bezprostřední okolí jezera Milada, ale i širší území zahrnující mj. areál bývalé ocelárny. Připravovaná studie vizi Nových Vyklic nevylučuje.

1
Jednání se zúčastnili (zleva) starosta Chabařovic Josef Kusebauch, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, vedoucí odboru územního plánování a stavebního řádu Hana Bergmannová a vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství Jindřich Franěk

 

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 2.3.2020 / 2.3.2020
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém