Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Hejtman Ústeckého kraje se zúčastnil slavnostního otevření Domova pro osoby se zdravotním postižením v Krupce

 
1
Ve čtvrtek 20. února 2020 se v Ústeckém kraji slavnostně otevřela nová sociální služba – Domov pro osoby se zdravotním postižením Krupka. Účastníky přivítal ředitel příspěvkové organizace Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves Oldřich Malý.
Tisková zpráva ze dne 21. února 2020
 

 
 

Služba je poskytována osobám s mentálním postižením s poruchami chování ve věku od 7 do 26 let věku, které jsou v důsledku svého postižení závislé na pomoci jiné fyzické osoby. Cílová skupina se vztahuje na osoby do stupně středně těžkého mentálního postižení.

Slavnostní pásku přestřihli hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, radní pro oblast sociálních věcí, bezpečnost a sociálně vyloučené lokality Miroslav Andrt a vedoucí Odboru sociálních věcí Petra Lafková. Mezi hosty byl i předseda Výboru pro kulturu a památkovou péči Zastupitelstva Ústeckého kraje Jaroslav Dubský a členka představenstva Krajské zdravotní, a. s., Jitka Hanousková. O své zkušenosti s klienty se podělila starostka obce Háj u Duchcova Irena Pipišková, která je patronkou 40 klientů tohoto zařízení.

Rekonstrukci objektu bývalého hotelu Cavalier finančně zaštítil Ústecký kraj. Pro 12 klientů i obslužný personál bylo vytvořeno velmi příjemné prostředí. Oldřich Malý poděkoval všem investorům i pracovníkům, kteří se na rekonstrukci podíleli, a sdělil, že má v úmyslu v brzké době otevřít v přízemí cukrárnu.

1
Pásku slavnostně přestihli (zleva) Oldřich Bubeníček, Petra Lafková a Miroslav Andrt.

2
Oldřicha Malého (vlevo) přišli podpořit Jitka Hanousková i Oldřich Bubeníček.

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 21.2.2020 / 21.2.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém