Orientační nabídka


 

Hledá se dobrák, který cestujícím v DÚK pomůže výrazně ušetřit

Budoucí pracovník mobilního informačního centra DÚK musí mít řidičský průkaz skupiny B a být aktivním řidičem. Pozice je vhodná pro toho, kdo před trochu jednotvárným sezením v kanceláři upřednostňuje práci v terénu. Venku mezi lidmi bude až čtyřikrát týdně. Hlavním úkolem našeho budoucího kolegy nebo kolegyně bude pomáhat šířit informace o dopravním systému DÚK v celém Ústeckém kraji, a to právě prostřednictvím cest v DÚKmobilu.
Tisková zpráva ze dne 20. února 2023
DÚKmobil
 

Odkazy


 
 
Zkratky jednotlivých regionálních organizátorů dopravy už zdomácněly a staly se synonymem pro cestování veřejnou dopravou. Nejinak je tomu i v případě DÚK – Dopravy Ústeckého kraje. Na jízdenku DÚK se dnes můžete svézt třeba po celém Ústeckém kraji a je jedno, zda si zvolíte vlak, autobus, nebo loď. Tato jízdenka navíc platí i téměř ve všech městech v rámci MHD. Cestující už nemusí řešit ani to, se kterým dopravcem právě cestují. Ne všichni ale o těchto výhodách vědí.

Právě proto nyní DÚK hledá dobráka, který bude nové, ale i ty současné cestující pravidelně informovat a představovat jim další výhody jízdenek DÚK. Umožněte lidem poznat moderní způsob cestování s mobilní aplikací, ve které si mohou pohodlně zakoupit zvolené jízdné. Ve výsledku tak pomůžete ušetřit nemalé peníze z rodinných rozpočtů při nákupu časových nebo celosíťových jízdenek. Staňte se pracovníkem mobilního informačního centra DÚK a staňte se dobrákem nebo dobračkou na plný úvazek.

Pro cestující, kteří se o dopravu zajímají, je snadné si vybrat tu nejvhodnější jízdenku, a tím i podstatně ušetřit. Jenže stále je mezi námi hodně lidí, kteří se v tarifech tak jednoduše nevyznají. Často pak nakupují jízdenky pro každou cestu zvlášť a zbytečně se tak připravují o peníze. Kdo ovšem využívá moderní dopravní aplikaci DÚKapku, ten má cestování naopak ještě levnější. Tyto a další informace již dnes aktivně poskytujeme třeba na sociálních sítích DÚK a na webu a díky DÚKmobilu máme k dispozici i další způsob, jak oslovit cestující ve všech koutech našeho kraje.

„Pro naše občany zajišťujeme velké množství různých dopravních spojů. Ročně najezdíme miliony kilometrů. Chceme ale také, aby s námi lidé cestovali rádi a často. Máme pro ně připravenou širokou nabídku možností časového jízdného, se kterým mohou výrazně ušetřit. Ne každý se však může zastavit osobně v našich informačních centrech, aby zjistil, co se mu nejvíce vyplatí,“ říká Jakub Jeřábek, vedoucí oddělení dopravní obslužnosti Ústeckého kraje.

„K dispozici proto máme vlastní dodávku, které říkáme DÚKmobil. Je to naše mobilní informační centrum, se kterým jezdíme po celém Ústeckém kraji. A právě teď pro něj hledáme šikovného člověka, který bude dodávku nejen řídit, ale hlavně bude při svých zastávkách ve městech a obcích po celém kraji komunikovat s lidmi. Představí jim naše služby, výletní trasy a pomůže jim se v nabídce jízdného zorientovat. V praxi tak může třeba s občany hned na místě ověřit, zda mohou využívat výhodnější variantu jízdenky. A v neposlední řadě si pak lidé přímo v našem mobilním centru mohou jízdenku zakoupit,“ upřesňuje Jakub Jeřábek.

Žádná nudná práce v kanceláři
Budoucí pracovník mobilního informačního centra DÚK musí mít řidičský průkaz skupiny B a být aktivním řidičem. Pozice je vhodná pro toho, kdo před trochu jednotvárným sezením v kanceláři upřednostňuje práci v terénu. Venku mezi lidmi bude až čtyřikrát týdně. Hlavním úkolem našeho budoucího kolegy nebo kolegyně bude pomáhat šířit informace o dopravním systému DÚK v celém Ústeckém kraji, a to právě prostřednictvím cest v DÚKmobilu.

Práce je vhodná pro toho, kdo se zajímá o dopravu a rád se při práci baví s lidmi. Bude navštěvovat především menší města a obce, kde nejsou dostupná infocentra. Často bude navštěvovat také víkendové akce pro veřejnost, školy a další místa s větším výskytem obyvatel a potenciálních uživatelů veřejné dopravy v Ústeckém kraji. Tyto zastávky si navíc sám plánuje. Také by se měl umět domluvit na základní úrovni v anglickém nebo německém jazyce.

Pokud by taková práce lákala právě vás a chcete se dozvědět více, přečtěte si celý popis pracovní pozice na www.kr-ustecky.cz, nebo nám můžete rovnou zavolat na tel.: 475 657 695. Pošlete nám svůj životopis a potkáme se na pracovním pohovoru. Když nás zaujmete, místo je hned volné.

DÚKmobil je vozidlo s mobilním informačním systémem Dopravy Ústeckého kraje
DÚKmobil je vozidlo s mobilním informačním systémem Dopravy Ústeckého kraje

 

Propaguje v terénu využití krajské dopravy a pomáhá cestujícím vybrat nejvhodnější předplacený tarif
Propaguje v terénu využití krajské dopravy a pomáhá cestujícím vybrat nejvhodnější předplacený tarif

 
 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 20.2.2023 / 20.2.2023
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies