Orientační nabídka


International


Hledat
 

Hledají se nejvíce inovativní firmy Ústeckého kraje, dostanou 50 tisíc korun

Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK) spolu s Ústeckým krajem právě vyhlásilo každoroční soutěž o nejvíce inovativní firmy regionu. Odborná porota bude hodnotit nejlepší inovace výrobků, služeb, technologií či procesů ve dvou kategoriích. Vítěz každé kategorie získá finanční odměnu ve výši 50 tisíc korun a další benefity.
Tisková zpráva ze dne 15. července 2022
ICUK
 

 
 

V pondělí 11. července vyhlásilo ICUK na svých webových stránkách a sociálních sítích soutěž Inovační firma Ústeckého kraje pro rok 2022. Tento rok jsou vyhlášené kategorie malé plus střední podniky a velké firmy. Podmínky a pravidla soutěže jsou jednoduché a stejné jako v minulých letech. Přihlásit se může jakákoliv firma bez ohledu na právní formu či obor podnikání se sídlem či provozovnou v Ústeckém kraji. U malých a středních podniků je podmínkou délka trvání podnikání delší či rovna 3 let v době podání přihlášky; u velkých firem delší 3 let.

„Soutěž o nejvíce inovativní firmu v našem kraji pořádáme nejen proto, abychom ukázali, jak skvělé firmy tu máme, ale také z důvodu, abychom ocenili lidi, kteří za inovací stojí. Otevřeli jsme pátý ročník soutěže a já se moc těším na prohlídku nových inovací, které vytváří a přináší šikovní lidé z našeho kraje. Porotě budu držet palce, aby vybrala ty skutečně „NEJ“, i když vím, že za každou inovací je neskutečná práce a úsilí a ocenění by si zasloužili všichni přihlášení,“ řekl k soutěži ředitel ICUK Martin Mata.

Odborná porota hodnotí inovace výrobku, služeb, procesů či technologie, která nesmí být starší 3 let. Výrobky, služby, procesy či technologie musí být zcela nové, nebo výrazně zdokonalené; jednoduše modifikované produkty bez nové přidané hodnoty pro zákazníka soutěžit nemohou.

„Rád bych podotkl, že se do soutěže mohou přihlásit firmy i opakovaně, pokaždé však s jinou inovací,“ upřesnil pravidla soutěže Martin Mata.

Přihlášky je možné podávat do 11. listopadu 2022 elektronicky přes webovou stránku www.icuk.cz, kde je umístěn odkaz na soutěž Inovační firma Ústeckého kraje (ZDE). Odborná porota bude tvořena zástupci agentury CzechInvest, ICUK, partnera soutěže a experta programu PLATINN. Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže proběhne 8. prosince 2022.

Soutěž je podpořena z projektu Podpora a rozvoj inovačního prostředí v Ústeckém kraji II, CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_055/0014194.

Soutěž Inovační firma Ústeckého kraje pro rok 2022 odstartovala
Soutěž Inovační firma Ústeckého kraje pro rok 2022 odstartovala

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 15.7.2022 / 15.7.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies