Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Hospodářská komora otevřela asistenční kanceláře na Ukrajině a v Srbsku

 
HKČR
Administrativně náročné a finančně nákladné vyhledávání pracovníků v zahraničí se českým zaměstnavatelům od nového roku zjednoduší. Hospodářská komora ČR pro ně otevřela dvě nová asistenční centra, která přímo v srbském Bělehradě a v ukrajinském Lvově pomůžou českým firmám nejen z Ústeckého kraje vyhledat kvalifikované pracovníky.
Tisková zpráva ze dne 19. prosince 2018
 

 
 

Uchazečům o zaměstnání pomůžou také se složitou administrativou, která je spojená s vládou regulovanými projekty pro zaměstnávání pracovních sil z ciziny Režim Ukrajina a Režim Srbsko. Podrobnější aktivity a nabízené služby jsou uvedeny na webových stránkách HK ČR https://www.komora.cz/obchod-a-sluzby/prace-cizinci/asistencni-kancelare-hkcr/, včetně kontaktních údajů na pracovníky komory, kteří jsou připraveni podat podrobnější informace s možností osobní konzultace.


Instituce se již více než dva roky aktivně angažuje v problematice zaměstnávání cizinců a napomáhá firmám řešit dlouhodobý problém v rámci nedostatku pracovní síly na českém trhu práce. Za tu dobu již zpracovala více než 4 000 žádostí od zaměstnavatelů pro vyřízení zaměstnaneckých karet pro téměř 24 000 pracovníků.


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 19.12.2018 / 19.12.2018 | Zveřejnit od: 19.12.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém