Orientační nabídka


International


Hledat
 

ICUK nabízí zdarma inovační program, který může posunout jakoukoliv malou či střední firmu dál

Inovovat firmu – zní to jako něco složitého, nákladného a komplikovaného. Mnohé firmy si tak mylně řeknou, že to není pro ně, bude to drahé, nemají na to kapacity. Jenže každá firma má potřebu zlepšovat se, upevňovat si postavení na trhu a být konkurenceschopná. K tomu přispívají inovace, a to v jakémkoliv oboru: od výrobní sféry přes inovace v HR, logistice, firemní kultuře až po komunikaci či nástupnictví.
Tisková zpráva ze dne 7. července 2022
ICUK
 

 
 

ICUK nabízí program Platinn, který je určen pro jakékoliv malé a střední firmy s působností v Ústeckém kraji. Program nejdřív odhalí úzká hrdla podnikání a pak nastaví změny, které povedou k rozvoji a růstu firmy. Změny nastavuje firma pomocí individuálního vedení expertem, pomoci může napojení na investory nebo zkušenosti ostatních firem právě v oblasti, kterou chce daná firma inovovat (tzv. sdílené know-how).

Poslání ICUK je pomáhat firmám růst, a proto je první fáze programu Platinn zdarma, druhá (nepovinná) je poté z 50 % spolufinancována firmou.

Kromě programu Platinn každoročně ICUK organizuje oblíbenou akci Jak nastartovat inovace ve firmách aneb jak inovují lídři zaměřenou na zkušenosti, praktické návody a úspěšné příklady inovací. Akce je určena právě malým a středním firmám, které chtějí inovovat a přišly se inspirovat, nebo už inovace nastartovaly a předávají své zkušenosti dál.

Pokud má vaše firma ambici inovovat, chce růst a obstát v tvrdé konkurenci, není nic jednoduššího, než si přes stránku https://icuk.cz/sluzby/platinn/ domluvit schůzku s manažerem programu.

ICUK nabízí firmám možnost inovací v rámci programu Platinn
ICUK nabízí firmám možnost inovací v rámci programu Platinn

 

ICUK nabízí firmám možnost inovací v rámci programu Platinn

 

ICUK nabízí firmám možnost inovací v rámci programu Platinn

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 7.7.2022 / 7.7.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies