Orientační nabídka


 

Influencer trip aneb Brána do Čech cílí propagaci na sociální sítě

01
Krajský portál Brány do Čech uspořádal Influencer trip po Ústeckém kraji. Pro méně zasvěcené jde o propagaci cestovního ruchu v Ústeckém kraji prostřednictvím sociálních sítí. Konkrétně jde o Instagram a video portál Youtube.
Tisková zpráv ze dne 18. října 2017
 

 
 

„Instagram se v dnešní době těší nebývalé popularitě. Dnešní generace preferuje získávání potřebných informací sdílením zážitků a fotek prostřednictvím on-line vstupů na sociální sítě. Sledovanost profilů profesionálních či populárních uživatelů Istagramu a následné sdílení s dalšími uživateli je dnes cesta k propagování čehokoliv v širokém okruhu lidí. Ústecký kraj touto cestou nabízí cestovatelské zážitky, protože přímý přenos z daného místa je inspirací k vydání se na výlet,“ uvedl k záměru influencer tripu radní Ústeckého kraje pro regionální rozvoj a cestovní ruch Zdeněk Matouš.  

Důležitý pro tuto formu propagace je okamžitý efekt. V průběhu influencer tripu se vkládané příspěvky zobrazovaly on – line na profilech influencerů, kteří byli osloveni na základě jejich kreativních dovedností a počtu sledujících uživatelů Instagramu. On – line zobrazení bylo s odkazem na Instagram  Brány do Čech, kde okamžitě rostla sledovanost a tím pádem i zájem o obsah našeho Instagramu. Pilotním trip byl v jedné ze čtyř turistických destinací Ústeckého kraje v Českém Švýcarsku. Výsledkem je série zajímavých fotografií z východu i západu slunce nad vrcholky skalních věží, plavba na lodičkách v soutěskách ve Hřensku, výhledy z Pravčické brány a okolí.

Sledujte @branadocech a přidejte se k obdivovatelům krás Ústeckého kraje.


Zpracovala: Ing. Ellen Herzogová, oddělení cestovního ruchu KÚÚK


                


001

002

003

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 18.10.2017 / 18.10.2017 | Zveřejnit od: 18.10.2017
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies