Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Informace pro poskytovatele zdravotních služeb a sociálních služeb – COVID-19 a respirátory

 
logo
Ústecký kraj připravuje v návaznosti na sdělení Ministerstva zdravotnictví České republiky redistribuci respirátorů na území Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 11. března 2020
 

 
 

Citace z emailu Ministerstva zdravotnictví ze dne 11. března 2020: „Ministerstvo zdravotnictví ČR ve dnech 9. až 12. 3. 2020 centrálně nakupuje respirátory třídy FFP2 a FFP3 podle normy EN 143:2001+A1:2009 a obdobné od všech výrobců a dodavatelů, kteří těmito osobními ochrannými prostředky disponují a jsou připraveni je prodat České republice. Ministerstvo zajistí centrální nákup respirátorů a jejich distribuci do stanovených odběrných míst“.

V následujících dnech budou Krajským úřadem Ústeckého kraje shromažďovány požadavky poskytovatelů zdravotních a sociálních služeb na území Ústeckého kraje na dodávku OOP v souvislosti s COVID-19 pro pracovníky v přímém kontaktu s pacienty/klienty.

Informace o postupu a odběrném místě bude zveřejněna na webu www.kr-ustecky.cz, do té doby prosíme o trpělivost. Před obdržením konkrétních informací od Ministerstva zdravotnictví není možné vyřizovat telefonické a emailové požadavky na dodání OOP.

Děkujeme za pochopení.

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 11.3.2020 / 11.3.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém