Orientační nabídka


 

Informace - specializační studium pro školní koordinátory EV

logo ÚK
Nabídka specializačního studia pro školní koordinátory EVVO pořádaného Lipkou – školským zařízením pro environmentální vzdělávání v Brně.
 

Odkazy


 
 

Nabídka specializačního studia pro školní koordinátory EVVO pořádaného Lipkou – školským zařízením pro environmentální vzdělávání v Brně

 

Studium bude zahájeno v červnu 2018, ukončeno bude v srpnu 2019 (viz též časový harmonogram studia v příloze). Přihlásit se budete moci už od února 2018.
 
Studium má rozsah 250 vyučovacích hodin, které jsou rozvrženy do šesti pobytových bloků (tří- až šestidenních). Setkání se konají v průběhu jednoho roku tak, aby účastníkům studium zabralo co možná nejméně pracovních dnů školního roku a víkendů. Tato vícedenní setkání se konají na různých místech tak, aby se účastníci mohli seznámit s pestrou nabídkou služeb více středisek ekologické výchovy. Program studia je naplněn nejen řadou pozoruhodných přednášek a besed, ale i spoustou praktických ukázek, terénních exkurzí do chráněných území, her a jiných aktivit využitelných ve výuce průřezového tématu Environmentální výchova i v mimoškolním vzdělávání dětí a mládeže.
Studia se mohou zúčastnit kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci základních, středních i mateřských škol, též pedagogové volného času a vychovatelé ŠD a DM.
 
Nezbytnou podmínkou úspěšného dokončení specializačního studia je: 
· účast na všech setkáních (absence např. ze zdravotních důvodů jsou řešeny individuálně)
· zpracování a obhájení závěrečné práce, složení závěrečné zkoušky před odbornou komisí. 
 
Celkové náklady na studium dosahují 30 000 Kč a zahrnují ubytování, stravu, přípravu programu, odměny i cestovné pro lektory a také obsáhlý soubor didaktických materiálů, které od nás v průběhu studia účastníci obdrží. Dopravu na místo konání si pedagogové vždy hradí sami, resp. ji hradí vysílající organizace.
Poněvadž se jedná o formu studia s finanční spoluúčastí, je účastnický poplatek stanoven na 18 000 Kč. Platba je rozložena do dvou splátek – první před zahájením studia, druhá v lednu 2019.
 
Pokud máte zájem o podrobnější informace, ráda vám je sdělím a zařadím Vás mezi předběžné zájemce, kteří budou přednostně informování o termínu podávání přihlášek. Ozvěte se prosím na adresu helena.novackova@lipka.cz.
 
Pokud se chcete na akci přihlásit, vyplňte prosím dotazník pro zájemce.
 
Zájemců bývá obvykle výrazně více, než můžeme do studia přijmout. Pokud se potřebujete poradit, zavolejte garantce studia na 731407466.
 
Velmi se těšíme na setkávání s Vámi.
Mgr. Helena Nováčková, garantka specializačního studia Lipky
Mgr. Hana Korvasová, ředitelka Lipky

 
Zodpovídá: Ing. Dominika Petráková
Vytvořeno / změněno: 3.1.2018 / 3.1.2018
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém