Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Cestovní ruch a turistika > Statistické šetření > Informace

 
 
 
 

Cestovní ruch v našem kraji tvoří významný prvek při snižování regionálních socio-ekonomických rozdílů a tvoří významný zdroj pracovních příležitostí převážně v saském příhraničí. Jedním z cílů koncepce cestovního ruchu je sledování statistických dat z cestovního ruchu.

Dotazníkové šetření slouží pro monitorování podnětů návštěvníků Ústeckého kraje, především v marketingové oblasti. Výsledky šetření jsou dále uplatňovány pro marketingové rozhodování na úrovni lokalit, měst, destinací i Krajského úřadu. V letošním roce je dotazník přístupný ve 43 turistických informačních centrech a 36 dalších subjektech cestovního ruchu.  Pomocí tohoto šetření bychom rádi doplnili data ČSÚ o data z oblasti marketingu cestovního ruchu.

Poprvé v letošním roce je dotazník možné vyplnit elektronicky na stránkách Krajského úřadu.

Na konci roku budou vylosováni výherci soutěže, kteří získají ceny Krajského úřadu. Ceny si budou moci návštěvníci prohlédnout během června na těchto stránkách. 

Věříme, že výsledky šetření vypoví o rozhodování návštěvníka cestovního ruchu na území města či lokality a výsledná data se stanou základem pro marketingové rozhodování subjektů cestovního ruchu. Naším cílem je vytvořit jednotnou metodiku sběru statistických dat pro subjekty cestovního ruchu v Ústeckém kraji, takovým způsobem, aby byli výsledky porovnatelné za jednotlivé lokality. 

Logo 

 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém