Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Instalatéři Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické v Ústí nad Labem opět vítězové regionálního kola

 
Instalatéři
Na výstavišti v Litoměřicích se konalo regionální kolo oborové soutěže instalatérů, které každoročně pořádá Cech instalatérů ČR. Ústeckou školu reprezentovali Adam Urban z 3. ročníku a Lukáš Šaran z 2. ročníku. Do soutěže byla přihlášena žákovská družstva ze středních škol Ústeckého kraje, které vyučují učební obor instalatér.
Tisková zpráva ze dne 26. dubna 2019
 

 
 

V první části soutěže žáci absolvovali vědomostní test, který byl zároveň "sítem" do další praktické části, kam mělo možnost postoupit pouze šest družstev. Chlapci test zvládli a v praktické části uplatnili své řemeslné dovednosti, kdy zadané úkoly zvládli bez chyby a v konečném hodnocení odborné poroty se umístili na 1. místě.

 

Tento velký úspěch je katapultoval do republikového finále, které proběhne v říjnu v Praze. Na vynikajícím výkonu chlapců má velký podíl učitel odborné výchovy Ludvík Hrtánek, který žáky připravoval a dovedl ke konečnému úspěchu.

 

01
Při práci.

02

 

03
Předání cen.

 

04
Adam Urban a Lukáš Šaran.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 26.4.2019 / 26.4.2019 | Zveřejnit od: 26.4.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém