Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > aa

 

Interporta – rodinné stříbro s dvaapadesátiletou tradicí

 
Interporta
Devatenáctá Interporta, další z hudebních akcí Programu Rodinné stříbro Ústeckého kraje, se hlásí o slovo. A to ve dnech 13. až 15. června v Ústí nad Labem na Severní Terase. Jedná se o 52. ročník festivalu trampských a country-westernových skupin.
Tisková zpráva ze dne 3. června 2019
 

 
 

Soupeři v letošní soutěži, která se rok od roku žánrově rozšiřuje, budou českým soutěžícím Francouzi, Poláci, Holanďané a Slováci. Pro letošní ročník Interporty vypsal organizační výbor novou soutěž Junior Song pro české a slovenské mladé autory do třiceti let. Vedle mladých autorů úspěšných v jiných soutěžích se do finále probojovaly také skladby zaslané pořadateli prostřednictvím internetu.

 

Loňským vítězem se stal anglický písničkář Justin Lavash, který se letos představí divákům v Ústí nad Labem jako host. Kromě něj diváci mezi hosty uvidí také české interprety Ondřeje Havelku a Melody Makers, Spirituál kvintet, Bratry Ebenovy, Rangers, Pavla Dobeše, Malina Brothers, kapelu Děda Mládek Illegal Band, Cadillac Pavla Brümera, Vojtu Kiďáka Tomáška, Petr Kocmana, Karla Kahovce a další.

 

V soutěži se tuzemskému publiku v minulých ročnících představili zpěváci a muzikanti, jež tu začínali svou kariéru: Rangers - Plavci, Michal Tučný, Fešáci, bratři Nedvědové, Jarek Nohavica, Wabi Daněk, bratři Ebenové, Věra Martinová či Xindl X. Předprodej vstupenek www.vstupenkyusti.cz.


01
Američan Justin Lavash vloni celou soutěž vyhrál.

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 3.6.2019 / 3.6.2019 | Zveřejnit od: 3.6.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém