Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

 

Jeden cíl - jedna integrovaná jízdenka - mnoho možností

 
Upoutávka
Stojí-li vaše cesta z bodu A do bodu B (případně i zpět) na území Ústeckého kraje během jednoho dne více než 140 Kč, využijte výhody zakoupení jednodenní síťové jízdenky DÚK platné pro autobusy, vlaky i MHD.
 

 
 
Síťová jízdenka je platná ode dne zakoupení do 4:00 hodin následujícího dne v ceně 140 Kč, zlevněná 35 Kč. Pokud cestujete na území Ústeckého kraje vlakem, autobusem nebo MHD využijte výhod síťové integrované jízdenky. Tarif Dopravy Ústeckého kraje plně platí ve všech autobusech a trolejbusech, papírová síťová jízdenka je platná v deseti MHD na našem území. Integrované jízdenky DÚK platí v zelených autobusech (meziměstské autobusy na území Ústeckého kraje), ve vlacích Českých drah (neplatí pro EC), GW Train Regio, RegioJetu, AŽD a Die Länderbahn.
Zelené autobusy DÚK jsou opatřeny bezdotykovým infra dávkovačem na desinfekci. Cestujte i nadále s DÚK, vyžívejte veškerých výhod integrované jízdenky a dodržujte  hygienická bezpečnostní opatření. Děkujeme za Vaši přízeň, PROJEDEME TÍM SPOLEČNĚ.
integrace
 
Zodpovídá: Ing. Michaela Morrice Zárybnická
Vytvořeno / změněno: 29.1.2021 / 29.1.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém