Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Jsou v novém. Ústecká škola se pyšní opravenou budovou

 
Budova
V úterý 27. dubna 2021 proběhlo převzetí stavby akce „Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem - stavební úpravy obvodového pláště a střechy včetně zateplení a sanace.“
Tisková zpráva ze dne 29. dubna 2021
 

 
 
Škola, která má dlouholetou tradici ve vzdělávání řemeslníků ve stavebnictví a v technických oborech získala krásný, nový plášť a novou střechu. Úprav doznaly i půdní prostory, skvěle vyzněly i barevné odstíny na zvýraznění architektonických prvků. Celkový ráz byl jednoznačně podtrhnut novými vstupními dveřmi. Skvěle dopadly i všechny kovářské práce.

„Celý tým pod vedením Vitalije Černeckého z investičního odboru Krajského úřadu Ústeckého kraje, Petra Sládka, hlavního stavbyvedoucího, Lukáše Trončinského, stavbyvedoucího a dalších pracoval k naší největší spokojenosti," uvedl ředitel školy Vítězslav Štefl.

Škola tak jednu ze svých více částí, sekci S, kde se vzdělávají stavební profese, otevírá při rozvolňování epidemiologických opatření svým navracejícím se žákům ve zcela novém hávu. „Jako páteřní škola Ústeckého kraje, jako škola, která spolupracuje s více než stovkou zaměstnavatelských subjektů, jako škola, jejíž čítanková spolupráce s firmou Metrostav se stala vzorovou záležitostí pro další školy a podniky si tuto renovaci rozhodně zasloužíme," dodal ředitel školy.

01
Budova školy prokoukla

02

03
Druhý zprava ředitel školy Vítězslav Štefl a vedle něj (třetí zprava) stojí Vitalij Černecký z krajského úřadu

 
 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 29.4.2021 / 29.4.2021 | Zveřejnit od: 29.4.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém