Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Cestovní ruch a turistika > Strategie rozvoje cestovního ruchu

 

Katalog řemeslné výroby 2018 nabízí přehled regionálních výrobků a producentů

 
foto
Právě vyšlo již čtvrté vydání Katalogu řemeslné výroby Ústeckého kraje, který je skromným průvodcem nejen obcím, městům, firmám, podnikatelům a návštěvníkům, ale také všem občanům našeho kraje, na cestách k regionálním výrobcům. Přehledně seznamuje třeba právě s těmi sousedy odvedle, kteří vyrábějí, chovají, pěstují zrovna to, co bychom chtěli jíst nebo využívat ve svém životě.
 

 
 

Najdete zde seznam držitelů regionálních zna­ček ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální pro­dukt®, KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt®, ČES­KÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt®, POOHŘÍ regionální produkt®; dále aktuálně oceněné v soutěžích Regionální potravina Ústeckého kraje 2017 a Nejlepší potravinářský výrobek Ús­teckého kraje - Kraje Přemysla Oráče. Tyto na konci katalogu doplňují další drobní řemeslníci a výrobci našeho kraje, kteří umí své řemeslo.

 

Katalog slouží k podpoře místní ekonomiky, pomáhá v reklamě a propagaci produkce a posiluje sounáležitost místního obyvatelstva s regionem. V tištěné podobě katalog získáte u koordinátorů regionálních značek (kontakty na zadní obál­ce), je také k dispozici v informačních centrech. V elektronické podobě je k nalezení zde. 

Prolistovat katalog si můžete zde.

foto

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 29.3.2018 / 29.3.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém