Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Kluci z Regionální fotbalové akademie reprezentovali kraj na turnaji v Brně

 
RFA ÚK
Hráči kategorie U14 Regionální fotbalové akademie Ústeckého kraje sehráli v moravské metropoli zápasy v rámci 15. ročníku turnaje O pohár primátorky města Brna. Ve dvou dnech zvládli porci šesti zápasů a nakonec brali 13. místo.
Tisková zpráva ze dne 22. května 2019
 

 
 

„Výkony hráčů se nám líbily po oba dny. Jediný, kdo nás přehrál herně i fyzicky, byl Zenit Petrohrad. Bohužel se nám první den turnaje nedařilo v koncovce a do bojů o medaile jsme nepostoupili, nicméně druhý den kluci dobré výkony dokázali vyjádřit i gólově," uvedl trenér David Köstl skutečnost, že po sobotních prohrách s RFA Olomouc (0:1), Žilinou (0:2) a Zenitem (0:6) v neděli kluci porazili hvězdný Tottenham Hotspur 2:1 (Balázs, Podaný), Austrii Vídeň 2:1 (Hloušek, Polívka) a ukrajinský Karpaty Lvov 3:2 (Buben, Raiminius, Hloušek).

„Kluci ukázali, že fotbal hrát umí. Byl jsem moc spokojený s jejich herní odvahou, dodržovali jsme správné principy hry v defenzivě i v ofenzivě tak, jak na nich pracujeme v tréninku. Rezervy jsem viděl v rychlosti práce s míčem a v řešení situací v pokutových územích," dodal svoje hodnocení šéftrenér Tomáš Heidenreich. Celkovým vítězem turnaje O pohár primátorky města Brna se stala pražská Slavia před domácí Zbrojovkou Brno a Zenitem Petrohrad.


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 22.5.2019 / 22.5.2019 | Zveřejnit od: 22.5.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém