Orientační nabídka


 

Konference Stop and Stay letos zavítá do Kadaně

001
Regionální konference cestovního ruchu Stop and Stay se stěhuje dál proti proudu řeky Ohře, do královského města Kadaň. Sedmý ročník dvoudenní akce bude probíhat 29. a 30. dubna v kadaňské Střelnici. Motto letošního ročníku zní: Historie měst nás spojuje.
Tisková zpráva ze dne 31. března 2015
 

 
 

Loňský ročník se konal v žateckém Chrámu chmele a piva a přinesl dva dny plné zajímavých informací o turistických atraktivitách Dolního Poohří i dalších míst v Ústeckém kraji, inspirací z jiných regionů i strategií pro zlepšení kvality turistické nabídky. Podobnou náplň bude mít i sedmý ročník v Kadani, jehož program se právě připravuje. „Čekají nás dvě desítky prezentací, které opět doplní 'atraktivita naživo',“ informovala Libuše Novotná Pokorná, ředitelka pořádající Destinační agentury Dolní Poohří. Tentokrát účastníci jednání zavítají do skanzenu Stará Ves v Chomutově a navíc je čeká večerní prohlídka Kadaně a prezentace regionálních produktů Brány do Čech. Během dvou dnů konference se bude hovořit o možnosti zápisu Františkánského kláštera v Kadani na seznam UNESCO, o cyklostezkách Labe a Ohře, o nové značce regionálních produktů Dolního Poohří, o podpoře Regionální rady Severozápad a Euroregionu Krušnohoří. Připomenou se také významná výročí – 1210 let od první zmínky o Ohři a 130 let Moldavské horské dráhy. Na řadu přijde i inspirativní prezentace úspěšných projektů a rekonstrukcí památek.

Konference Stop and Stay je určena pro všechny, kteří pracují a podnikají v cestovním ruchu či se v rámci neziskového sektoru tomuto tématu věnují, stejně tak jako médiím, která o turistice v regionu informují. Pět let se konala v Litoměřicích a vloni převzala její pořadatelství Destinační agentura Dolní Poohří. Pořadatelskými partnery konference v roce 2015 jsou Centrum cestovního ruchu Litoměřice a Kulturní zařízení Kadaň.

Přihláška na konferenci a další informace jsou k dispozici na webových stránkách www.stopandstay.cz.

 Zdroj: Libuše Novotná Pokorná, ředitelka Destinační agentury Dolní Poohří

01

 


 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 31.3.2015 / 31.3.2015 | Účinnost od-do: 31.3.2015-30.4.2015
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém