Orientační nabídka


 

Konference Víme o sobě 2017

foto
Ve středu 1. listopadu se v prostorách krajského úřadu uskutečnila vzdělávací výroční konference Víme o sobě 2017. Akce proběhla pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a za finanční podpory Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 2. listopadu 2017
 

 
 

Konference si klade za cíl propojení členů a zástupců neziskových organizací a složek Integrovaného záchranného systému a sdílení dobré praxe za účelem připravenosti pro mimořádné události a krizové stavy. „Věřím, že dnešní konference přispěje ke vzájemné informovanosti a navázání nebo prohloubení vztahů mezi zástupci všech organizací, které se dnes akce zúčastnili,“ řekl hejtman Oldřich Bubeníček.

Účastníci si vyslechli příspěvky zaměřené na spolupráci státního a neziskového sektoru při mimořádných událostech i krizových situacích, na využití mobilních aplikací v humanitární práci, příspěvky o dobrovolnictví a dalších tématech.

Konference „Víme o sobě“ vychází ze společného zájmu členu PANELU humanitárních organizací, který je neformální pracovní skupinou složenou ze zástupců státních, příspěvkových a nestátních neziskových organizací s působností na území Ústeckého kraje. PANEL HO je organizační, koordinační a komunikační platformou pro poskytování komplexní péče o občana při řešení mimořádných událostí a krizových stavů (povodně, záplavy, vichřice, mráz, sněhová kalamita, požár, chemické látky, útok, hromadná dopravní nehoda apod.). Více o PANELU HO http://www.charitausti.cz/panel/

Akce proběhla za finanční podpory Ústeckého kraje v rámci Programu na podporu nové techniky, výstavby požárních zbrojnic pro jednotky SDH a podporu spolků a veřejně prospěšných organizací působících na poli požární ochrany, ochrany obyvatelstva a ostatních složek IZS dle zákona č. 239/2000 Sb.

foto
Hejtman Oldřich Bubeníček při zahájení konference.

foto

foto

foto


 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 2.11.2017 / 2.11.2017
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies