Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Konferenci o zdravotnictví podpořil Ústecký kraj

 
fzs
Fakulta zdravotnických studií ústecké univerzity uspořádala 16. října II. mezinárodní konferenci „Nové trendy ve zdravotnických vědách“. Konferenci zahájil rektor Univerzity J. E. Purkyně René Wokoun a děkan FZS UJEP Miroslav Tichý. Účastníky v úvodu též pozdravil 1. náměstek hejtmana Ústeckého kraje Stanislav Rybák.
 

 
 

„Účastníkům konference, na kterou se sjeli z celé republiky i ze zahraniční, bych chtěl popřát nejen získání nových odborných poznatků, ale rovněž je pozvat k návštěvě Ústeckého kraje a prohlídce mnoha turisticky atraktivních míst, kulturních a přírodních památek, které náš kraj návštěvníkům nabízí,“ řekl mimo jiné ve svém vystoupení Stanislav Rybák.

Konference se konala ve spolupráci s Krajskou zdravotní, a. s. a Zdravotním ústavem se sídlem v Ústí nad Labem. Se zajímavým příspěvkem věnovaným 120. výročí vzniku Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem vystoupil její ředitel pro zdravotní péči Josef Liehne.

Konference byla určena pro akademické pracovníky a odborníky z praxe, kteří působí v oblasti zdravotnictví nebo sociální sféře a studenty nelékařských oborů.

Připravil: OMK

fzs1
Náměstek Stanislav Rybák (vpravo) se zdraví s ředitelem pro zdravotní péči MNUL Josefem Liehnem

fzs2

fzs3
Josef Liehne při prezentaci Masarykovy nemocnice

fzs4
Prezentace a přednášky sledoval (zleva) rektor UJEP René Wokoun, náměstek hejtmana Stanislav Rybák a děkan FZS Miroslav Tichý

 

 

fzs5

 

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 16.10.2014 / 16.10.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém