Orientační nabídka


 

Kontraktační veletrh cestovního ruchu v Ostródě v Polsku přinesl řadu pobídek ke spolupráci

foto
Třetí ročník veletrhu TEE Expo Arena v polské Ostródě v kraji Warmia – Mazury přinesl řadu pozitivních novinek ve způsobu zprostředkování evropské turistické nabídky. Přednost dostala obchodní jednání touroperátorů s hoteliéry a naopak. Ústecký kraj prezentoval svou nabídku turistických atraktivit za účasti zástupců hotelů z nejnavštěvovanějších míst v kraji.
Tisková zpráva ze dne 12. října 2015
 

 
 


„Kvalitní nabídka hotelových a gastronomických služeb je alfou omegou pro cestovní kanceláře i individuální turistiku. Proto jsme letos nabídli účast na veletrhu hotelům v kraji. V Ostródě se společně prezentují hotely z Českého středohoří i Krušných hor. Cílíme především na zájemce o lyžařská střediska Ústeckého kraje, která zde prezentuje hotel Nástup z Loučné na Klínovci“, uvedl k průběhu veletrhu Jan Szántó, radní Ústeckého kraje pro regionální rozvoj, cestovní ruch a zahraniční vztahy.

„Účast ústeckého hotelu Clarion na veletrhu v Ostródě je velice důležitá, jelikož polský trh je na vzestupu a můžeme očekávat ještě větší příliv polských turistů. Jako pozitivní na veletrhu vidíme formu B2B, která přináší mnoho přímých kontaktů na odbornou klientelu. Četnost kontraktačních schůzek byla po oba dny v patnáctiminutových intervalech zejména z polských, ruských, běloruských, skandinávských a německých destinací“, řekl Vít Kotě, ředitel hotelu Clarion Ústí nad Labem a dodává: „Vážíme si práce Ústeckého kraje ve snaze získat novou klientelu a podpořit podnikatelské aktivity v kraji.

Aktivity Ústeckého kraje v okresu Ostróda veletrhem nekončí. Na pozvání ředitele školy pana Henryka Rybackého představitelé kraje přednášeli studentům oboru cestovní ruch ze Střední odborné školy v Ostródě (Zespól szkól zawodovych im. Sandora Petofi w Ostróde) o turistice v Ústeckém kraji.

Zpracovala: Ing. Ellen Herzogová, Odbor regionálního rozvoje, oddělení cestovního ruchu KÚÚK

foto

foto

foto

foto

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 12.10.2015 / 12.10.2015
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém