Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Zdravotnictví

 

Kraj hostil konferenci pro zdravotníky a sociální pracovníky

 
1
Krajský úřad již počtvrté hostil Sociálně-zdravotní konferenci Ústeckého kraje, tedy odbornou vzdělávací akci pro pracovníky ve zdravotnictví a sociálních službách. Konferenci na téma Moderní a aktivní systém dlouhodobé integrované sociální a zdravotní péče zaštítil 1. náměstek hejtmana Stanislav Rybák, hosty vítal radní pro sociální věci Martin Klika.
 

 
 

Jak připomněl v úvodu radní Klika: „Systém plateb za poskytování sociálních služeb přechází od ledna na kraje. Jsme na tuto změnu připraveni a dohlédneme na to, aby finanční prostředky byly spravedlivě přerozdělovány, aby se dostalo i na neziskové organizace a na mzdy pracovníků v sociálních službách.“

Posluchači měli připravenou celou řadu zajímavých přednášek na téma rehabilitací, péče o zdravotně postižené, ale také zdravé výživy, seberozvojových dovedností či sociální tématiky. V předsálí prezentovali své nejnovější výrobky dodavatelé zdravotnických potřeb a kompenzačních pomůcek, součástí byla i výstava oceněných prací v soutěži SeniorArt, kterou vyhlásil hejtman Bubeníček ve spolupráci s Krajskou radou seniorů.

Za Ústecký kraj nechyběl předseda sociálního a zdravotního výboru Pavel Csonka a předseda výboru pro národnostní menšiny Pavel Vodseďálek.

1
Na konferenci zavítali předsedové výborů Pavel Csonka a Pavel Vodseďálek (zleva) a radní pro sociální věci Martin Klika.

2
V předsálí konferece se prezentovali dodavatelé zdravotnických potřeb

3

4


 

 


 

 


 

 


 

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 25.9.2014 / 25.9.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Zdravotnictví

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Petr Severa

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém