Orientační nabídka


 

Kraj investoval do páteřní školy v Mostě 20 milionů korun

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
web
Za účasti představitelů Ústeckého kraje, města Most i firmy Euromont, jako zhotovitele, proběhlo v prostorách nově zrekonstruované Vyšší odborné školy ekonomické, sociální a zdravotnické, obchodní akademie, střední pedagogické školy a střední zdravotnické školy v Mostě slavnostní zakončení investiční akce.
Tisková zpráva ze dne 24. února 2016
 

 
 

Ředitelka školy Jana Adamcová provedla budovou školy zářící novotou nejen  hejtmana Oldřicha Bubeníčka, ale také funkcionáře kraje Dagmar Waicovou a Pavla Csonku, radního kraje Ladislava Drlého a vedoucího odboru školství, mládeže a tělovýchovy Štěpána Haraštu i primátora města Most Jana Paparegu. Chybět nemohli ani zástupci zhotovitele, firmy  Euromont Group, v čele s ředitelem divize Strojní a stavební údržby Pavlem Bubákem.

Částku 20 milionů korun investoval kraj do jedné ze svých příspěvkových organizací, která je páteřní školou regionu. Konečným výsledkem je nejen nové zateplení budovy A, ale také výměna oken, oprava terasy a přístupové lávky. „Most je důležité město kraje a máme eminentní zájem, aby mladí lidé z regionu zůstávali studovat a pracovat ve své domovině,“ řekl na setkání hejtman Bubeníček, který poděkoval za profesionální práci zástupcům zhotovitele i ředitelce Adamcové. „První zimu po rekonstrukci zde prožíváme s komfortními pocity a je to pro nás velká změna,“ dodala s potěšením Jana Adamcová.

web1
Pásku v Mostě slavnostně přestřihli hejtman Oldřich Bubeníček, ředitelka školy Jana Adamcová a primátor města Jan Paparega (vpravo).

web3
Hosté před vstupem do nově zrekonstruované školy v Mostě.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Marie Logrová
Vytvořeno / změněno: 24.2.2016 / 24.2.2016 | Zveřejnit od-do: 24.2.2016-24.3.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém