Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

 

Kraj podporuje začínající podnikatele

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
web
Na čtyři desítky žadatelů se ve středu 27. ledna zúčastnili semináře k novému dotačnímu programu „Podpora začínajících podnikatelů v Ústeckém kraji pro rok 2016“, který zorganizoval odbor strategie, přípravy a realizace projektů krajského úřadu.
Tisková zpráva ze dne 28. ledna 2016
 

 
 

V prezentaci představila Martina Želinová Langweilová detailní strukturu programu, spolu s vedoucím oddělení podpory průmyslu a podnikání Alešem Tallowitzem poté kvalifikovaně zodpověděli řadu dotazů od přítomných. „Z průběhu semináře je zřejmé, že o tento dotační program bude opravdu velký zájem. Pro řadu lidí, kteří chtějí začít podnikat, může být dotace odrazovým můstkem do světa podnikatelů“ řekl Aleš Tallowitz.

Dotační titul schválili zastupitelé na svém prosincovém zasedání a od 18. ledna, kdy se program „Podpora začínajících podnikatelů v Ústeckém kraji pro rok 2016“ rozjel, může žadatel získat dotaci až 200 tisíc korun. Je určený pro malé začínající podnikatele s bydlištěm, sídlem či provozem na území Ústeckého kraje. Dotace ve výši 30 až 200 tisíc korun pomůže vytvořit podmínky pro úspěšné nastartování inovací či zcela nových podnikatelských aktivit. Žádosti o dotaci lze podávat od 18. února do 31. března 2016 na adresu krajského úřadu. O poskytnutí dotace se rozhodne nejpozději do 2. května 2016. Dotace může tvořit maximálně 70 % celkových nákladů projektu.

Veškeré formuláře a podrobnosti k programu jsou zveřejněny na webu Ústeckého kraje www.kr-ustecky.cz.

 

web1
Na semináři krajského úřadu se sešlo na čtyřicet zájemců o podporu v podnikání

 

 
Zodpovídá: Ing. Marie Logrová
Vytvořeno / změněno: 28.1.2016 / 28.1.2016 | Zveřejnit od-do: 28.1.2016-28.2.2016

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém