Orientační nabídka


 

Krajská hospodářská komora a Krajská agrární komora plánují společné aktivity s krajem

znak
V pátek 20. listopadu 2015 přijal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček představitele Krajské hospodářské komory Františka Jochmana a Krajské agrární komory Jaroslava Brožka. Šéfové komor informovali hejtmana o prohlubující se spolupráci obou institucí a přednesli návrhy na další rozšíření spolupráce s krajem.
 

 
 

„Spolupráce s Krajskou hospodářskou komorou je například integrována do Ústeckého paktu zaměstnanosti, podobná integrace Krajské agrární komory do dalších struktur a aktivit kraje doposud chybí. Proto vítám návrh společného postupu obou komor jak v rámci platformy Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje a Regionální stále konference ÚK,“ komentoval dohodu o spolupráci obou komor na krajské úrovni hejtman.

Hospodářská a agrární komora se dohodly o spolupráci v oblastech, které mohou být oběma subjektům užitečné. Mezi ně patří například vzdělávání a školství, zahraniční spolupráce, cestovní ruch, životní prostředí a podpora regionálních výrobců.

Spolupráce obou komor se zaměří i na propojení potravinářského průmyslu v kraji na zpracovatelské podniky navázané na zemědělskou prvovýrobu.

A ještě jedna zajímavost dokumentující úzkou součinnost a spolupráci komor a kraje:  Reprezentativní nástěnný kalendář „Ústecký kraj 2016“ je společnou prezentací Ústeckého kraje, Krajské hospodářské komory a Krajské agrární komory. Partnery tohoto vydavatelského projektu se staly i další významné podnikatelské subjekty působící v Ústeckém kraji.

Připravil: OMK

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 22.11.2015 / 22.11.2015
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém