Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Krajská zdravotní bilancovala i oceňovala

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
konference
Konferenční sál Krajského úřadu Ústeckého kraje hostil výroční vědeckou konferenci Krajské zdravotní, a. s. Na programu, kterého se zúčastnil i 1. náměstek hejtmana Stanislav Rybák, bylo kromě bilancování i předání dekretů, jmenování nových členů Vědecké rady či hodnocení pracovišť Krajské zdravotní také předání cen doktorům za vědecké publikace.
Tisková zpráva ze dne 30. listopadu 2015
 

 
 

Ceny těm nejúspěšnějším předával náměstek Rybák a každému popřál hodně pracovních úspěchů. V kategorii Vědecká práce lékařů byl na prvním místě Pavel Červenka, druhý Martin Čegan a třetí Jiří Neumann. V kategorii Vědecká práce lékařů do 35 let zvítězil Michal Orlický a druhá byla Petra Meluzinová. Kategorii Odborná práce v oboru ošetřovatelství Michaela Rothová a v kategorii Vědecká práce nelékařských zdravotnických pacientů obdržel Petr Kelbich.

 

„Oceňuji úroveň a rozsah vědecké a publikační činnosti v Krajské zdravotní, a to nejen v Masarykově nemocnici v Ústí, ale i v dalších nemocnicích, které do ní patří. Tato činnost významně napomáhá k pozitivnímu pohledu na naše nemocnice. Oceňuji i to, že zkušení lékaři vytváří prostor a napomáhají mladým kolegyním a kolegům k zapojení do této činnosti. Současně je velmi pozitivní i široké zapojení sester a dalších odborníků. To jinde není samozřejmostí. Chci proto všem, kteří se na ní podílejí upřímně poděkovat,“ řekl 1. náměstek hejtmana Ústeckého kraje Stanislav Rybák.


01
Úvodní slovo pronesl 1. náměstek hejtmana Stanislav Rybák (vpravo nahoře) i Petr Fiala, ředitel Krajské zdravotní, a. s.

02

 

03
Martin Sameš z Krajské zdravotní, a. s. předává doktorům ocenění za vědeckou činnost.

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 30.11.2015 / 30.11.2015 | Zveřejnit od-do: 30.11.2015-29.12.2015

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém