Orientační nabídka


 

Krajská zdravotní převzala k 1. dubnu litoměřickou nemocnici

KZ
Krajská zdravotní, a. s., (KZ) má od 1. dubna 2021 šest lůžkových zdravotnických zařízení, které spravuje pro Ústecký kraj. Ten je jediným akcionářem společnosti, pod níž patří dalších pět nemocnic – v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově. Převzetím nemocnice v Litoměřicích byla fakticky završena dohoda uzavřená mezi Ústeckým krajem, KZ, Městem Litoměřice a Nemocnicí Litoměřice, a. s.
Tisková zpráva ze dne 6. dubna 2021
 

 
 

„Nemocnice Litoměřice se dnes oficiálně začleňuje do Krajské zdravotní, a. s. Nemocnice Litoměřice je jedním z významných poskytovatelů zdravotní péče v Ústeckém kraji a KZ toto intenzivně vnímá. Tento krok, spojení vzájemných sil a zkušeností, má jednoznačně jasný směr - chceme, aby byla obyvatelům kraje poskytována péče na co nejprofesionálnější úrovni a v co nejvyšší kvalitě,“ uvedl při dnešním podpisu předávacího protokolu předseda představenstva Krajské zdravotní, a. s., Adam Vojtěch. 

„Dnešním dnem jsme završili několikaměsíční proces příprav, který je logickým krokem k zajištění dalšího dlouhodobého udržitelného rozvoje litoměřické nemocnice. Jsem přesvědčen, že tento krok znamená pro naše pacienty i zaměstnance zkvalitnění zdravotních služeb poskytovaných touto nemocnicí,“ řekl ředitel Nemocnice Litoměřice Radek Lončák.

Nemocnice Litoměřice podpis smlouvy
Předseda představenstva KZ Adam Vojtěch (vpravo) a místopředseda Leoš Vysoudil při podpisu předávacího protokolu

 

podpis smlouvy KZ - Nemocnice Litoměřice
Zprava: Předseda představenstva KZ Adam Vojtěch, místopředseda Leoš Vysoudil a ředitel litoměřické nemocnice Radek Lončák

 

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 6.4.2021 / 6.4.2021
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém