Orientační nabídka


 

Krajská zdravotní zahájila výstavu k výročí na Krajském úřadě Ústeckého kraje

Vernisáž KZ
Před deseti lety zahájila svou činnost společnost Krajská zdravotní, a. s. Svou dekádu na poli péče o obyvatele regionu přiblížila na putovní výstavě na Krajském úřadě Ústeckého kraje. Vernisáže, která se konala v pondělí 11. září, se účastnil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.
Tisková zpráva ze dne 11. září 2017
 

 
 

„Deset let je už doba, kdy může člověk bilancovat a hodnotit. Myslím si, že zdravotní péče v našem kraji šla od té doby úrovní hodně nahoru, zvlášť Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, která je braná jako krajská nemocnice, poskytuje pacientům nadstandardní podmínky,“ řekl v proslovu hejtman Oldřich Bubeníček.  

Vernisáže se zúčastnil kromě hejtmana také jeho náměstek Stanislav Rybák, za Krajskou zdravotní pak její generální ředitel Petr Fiala, předseda představenstva Jiří Novák, člen představenstva Radek Scherfer či náměstek pro řízení zdravotní péče Aleš Chodacki.

Putovní výstava se ve čtvrtek 14. září přesune na hrad Střekov, kde má Krajská zdravotní výroční konferenci a poté bude postupně k vidění ve všech pěti nemocnicích Krajské zdravotní.

01
Akce se zúčastnil zleva: náměstek pro řízení zdravotní péče Aleš Chodacki, generální ředitel KZ Petr Fiala, náměstek hejtmana Ústeckého kraje Stanislav Rybák, předseda představenstva Jiří Novák, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a člen představenstva Radek Scherfer.

02
Hejtman popřál Krajské zdravotní, a. s. do dalších let hodně spokojených pacientů.

03
Na úřadě bude výstava až do 14. září.

 

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 11.9.2017 / 11.9.2017 | Zveřejnit od: 11.9.2017
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies