Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Krajský úřad dnes vydal většinu respirátorů určených pro poskytovatele sociálních služeb

 
20 let
Ve středu 4. listopadu ve večerních hodinách obdržel Ústecký kraj dodávku ze Správy státních hmotných rezerv obsahující 306 950 kusů respirátorů typu FFP2 určených pro potřeby plošného testování u poskytovatelů sociálních služeb na území Ústeckého kraje. Většina z nich byla již dnes vydána konečným příjemcům.
Tisková zpráva ze dne 6. listopadu 2020
 

 
 

Zaměstnanci odboru sociálních věcí Krajského úřadu Ústeckého kraje během čtvrtečního dne respirátory určené celkem pro 104 poskytovatelů sociálních služeb rozdělili a připravili je k další distribuci konečným příjemcům.

Během pátečního dne byla většina respirátorů vydána konečným příjemcům. Ze 104 organizací na území regionu zbývá dodat respirátory pro 15 příjemců. Ti mají dohodnutý termín na pondělní dopoledne.

Celkem 306 950 kusů respirátorů typu FFP2 je určeno v rámci Ústeckého kraje pro 104 poskytovatelů, kteří poskytují celkem 183 sociálních služeb. Jedná se o poskytovatele základní sítě sociálních služeb, ale i mimo ni. Respirátory jsou určené pro zaměstnance v přímém pracovním výkonu, kteří budou provádět plošné testování v domovech pro seniory, domovech se zvláštním režimem, domovech pro osoby se zdravotním postižením, odlehčovacích službách a pečovatelských službách. Zásoba by jim měla vystačit na celý měsíc listopad.

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 6.11.2020 / 6.11.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém