Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava

 

Krajský úřad navštívili zástupci Ředitelství silnic a dálnic

 
mini
Na krajský úřad zavítali představitelé chomutovské správy Ředitelství silnic a dálnic v čele s ředitelem Martinem Vidimským, aby v rámci pravidelné koordinační schůzky informovali hejtmana Oldřicha Bubeníčka a jeho náměstka pro dopravu a silniční hospodářství Jaroslava Komínka o pokračujících i plánovaných pracích na krajských pozemních komunikacích.
Tisková zpráva ze dne 10. září 2020
 

 
 

Hlavním předmětem společného setkání bylo podání informací o aktuálním stavu přípravy staveb v Ústeckém kraji a údržbě stávajících pozemních komunikací. Hejtman Oldřich Bubeníček byl obeznámen o postupu a realizaci jednotlivých úseků dálnice D7, o realizaci přemostění u Žiželic či o vybudování bypassu u okružní křižovatky na silnici I/13 v Bílině. Představitelé kraje byli také informováni o způsobu realizace opatření vedoucích ke zvýšení rychlosti na silnici I/13 mezi Bílinou a Mostem či o přípravách na vybudování tzv. Kladrubské spojky, která má ulevit především Teplicím.

Na společném setkání se jednalo také například o plánovaných rekonstrukcích mostů na území Ústeckého kraje či o včasné informovanosti řidičů v rámci dopravního zpravodajství Českého rozhlasu Zelená vlna.

1
Zástupci chomutovské správy ŘSD navštívili krajský úřad

2
Představitelé ŘSD (vlevo) diskutují se zástupci kraje o aktuálních otázkách týkajících se pozemních komunikací v kraji

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 10.9.2020 / 10.9.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém