Orientační nabídka


 

Krajští policisté dostali 42 nových služebních vozidel

policie
Včera slavnostně předal ministr vnitra Jan Hamáček za účasti hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a ředitele Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje plk. Mgr. Jaromíra Kníže čtyři desítky nových služebních vozidel policistům Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 20. února 2020
 

Odkazy


 
 

Předání proběhlo na dálničním oddělení v Řehlovicích. Celkem se jedná o 42 vozů v policejní verzi. Všechny jsou určeny pro přímý výkon služby.

Ministr vnitra ve svém proslovu zmínil, že přes veškeré komplikace je rád, že se podařilo dokončit tendr na nová policejní vozidla, která se postupně zařazují do výkonu služby. Osobně pozdravil všechny policisty, poděkoval za jejich práci a nasazení a popřál, aby se jim s vozidly sloužilo dobře a aby se z každé služby vrátili v pořádku domů.

Hejtman Ústeckého kraje poděkoval policistům za jejich práci, která je podle něj náročnější než v jiných krajích. Popřál jim, aby nová vozidla dobře sloužila a pomohla jim při zajištění bezpečnosti v našem kraji.

Krajský policejní ředitel poděkoval vedení Ministerstva vnitra a Policejního prezidia, že se obměna vozového parku podařila. Dodal, že policisté nyní dostávají kvalitní techniku. Připojil se k poděkování policistům za jejich práci s přáním šťastných návratů ke svým blízkým.

Nová služební vozidla posílí výkon služby prvosledových hlídek a útvarů pořádkové policie v rámci celého Ústeckého kraje. Jedná se o Škodu Octavii III combi v barevném provedení Policie České republiky s pohonem 4x4 o výkonu 140 kW a objemu motoru 2.0 TSI s automatickou převodovkou. Všechny nové vozy mají odpovídající výbavu pro výkon služby daných složek. Patnáct automobilů, které jsou určeny pro prvosledové hlídky, jsou nově opatřeny policejním rámem a schránkou pro bezpečné uložení dlouhých zbraní, zastavovacím pásem a dalším vybavením pro výkon služby. Zbývajících dvacet sedm vozů bude sloužit policistům na obvodních odděleních v rámci kraje.

policie
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček (uprostřed) a 1. náměstek hejtmana Martin Klika (vpravo) si v Řehlovicích prohlížejí nová služební policejní vozidla

pčr
Plejáda nových služebních policejních vozidel

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 20.2.2020 / 20.2.2020
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém