Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Krása počtrnácté. Benefiční akce pomohla dětem

 
Krása pomáhá dětem 2019
Tři sta pět tisíc korun! To je částka, která se vybrala na tradiční charitativní akci Krása pomáhá dětem, jež organizuje modelka a Miss Sympatie 2002 Lenka Taussigová Kocmanová. Každoročně putují peníze do zařízení Krajské zdravotní, a. s. Vybranou částku letos využijí na dětském oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem a také na odděleních v Mostě a Chomutově.
Tisková zpráva ze dne 25. března 2019
 

 
 

Navíc dalších 35 tisíc pořadatelé použili na speciální chodítko pro malého Tadeáše z Duchcova, který má vzácnou chorobu. Záštitu nad akcí převzal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. „Pomoc dětem je to nejkrásnější, co může být,“ podotknul na adresu benefiční akce hejtman.

V Severočeském divadle opery a baletu v Ústí nad Labem se na přehlídkovém mole předvedla řada modelek i „missek“ z let minulých (L. Šlégr, I. Puhajková, L. Smatanová a další). Kulturní program obstarala Eliška Lüftnerová, ústecká zpěvačka. Ta svým zpěvem uhranula Lucii Bílou v soutěži Československo má talent 2013. Večerem provázel Ray Koranteng. Čtrnáctý ročník se vyvedl i díky Nadaci ČEZ a Ústeckému kraji, stálým partnerům akce. Za dobu, co akce trvá, se vybralo téměř pět milionů korun.

01
Modelky předváděly například svatební šaty.

02
A modelové zase volnočasové a sportovní oblečení.

 

03
Na jevišti byl během předání šeků i hejtman Ústeckého kraje (vpravo). Foto: 3x Vilém Maruš/Deník

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 25.3.2019 / 25.3.2019 | Zveřejnit od: 25.3.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém