Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Krásy známé i neobjevené představí veletrh cestovního ruchu pro Lužické hory a České Švýcarsko

 
01
V únoru proběhne v České Kamenici 2. ročník speciálního veletrhu cestovního ruchu zaměřeného na oblast Českého Švýcarska a Lužických hor. Smyslem veletrhu je propojit subjekty působící v cestovním ruchu, navázat kontakty, vyměnit zkušenosti a informace z turismu na území Lužických hor a Českého Švýcarska.
Tisková zpráva z 21. ledna 2020
 

 
 

„České Švýcarsko je mezi místními i zahraničními turisty známé jako překrásná a atraktivní destinace, Lužické hory jsou zatím trochu neobjeveným šperkem, který si ale určitě zaslouží více pozornosti. Společný veletrh je skvělou příležitostí předat si zkušenosti, ukázat si místní speciality a představit nabídku obou destinací na prahu turistické sezóny 2020,“ řekl Zdeněk Matouš, náměstek hejtmana pro cestovní ruch, který nad veletrhem převzal záštitu.

Akce se koná ve čtvrtek 6. února od 8:30 v Domě kultury v České Kamenici. Kromě novinek z obou stran české a německé hranice Českého a Saského Švýcarska a z Lužických a Žitavských hor zazní také informace ze Správy národního parku. Představí se hostitelské město Česká Kamenice. Návštěvníci se mohou těšit na povídání fotografa Václava Sojky o tom, jak vznikají ikonické fotografie Českého Švýcarska. Na veletrhu se také představí Křišťálové údolí nebo nově vznikající projekt Hřebenovka v Českém Švýcarsku. Kromě zajímavých přednášek zde dostanou prostor organizace a jednotlivci působící v cestovním ruchu formou bloku krátkých prezentací, na stáncích proběhnou prezentace místních produktů a ochutnávky.  

Akci připravily destinační agentury České Švýcarsko a Lužické hory.

1

2
Cyklisté v Lužických horách

3
Jetřichovické vyhlídky v Českém Švýcarsku

4
Lužické hory

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 21.1.2020 / 21.1.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém