Orientační nabídka


Sociální sítě

Cesta: Titulní stránka > Ústecký kraj > Pomoc Ukrajině > Krizové kontakty a užitečné odkazy
 

Krizové kontakty a užitečné odkazy

 
 
 

KRIZOVÉ KONTAKTY

Informace pro občany Ukrajiny

 

   

   

  • infolinka: +420 226 201 221
  • linka je dostupná v ukrajinštině - volba č. 2

           

UŽITEČNÉ ODKAZY


Volání pro Ukrajince - www.volaniproukrajince.cz
  • Tento web byl vytvořen za účelem umožnění telefonní komunikace ukrajinským občanům v jejich rodném jazyce s českými institucemi a úřady. Hlavním cílem tohoto webu je zprostředkování komunikace s podporou simultánního překladu mezi českým a ukrajinským jazykem během hovoru. 

  • Цей веб-сайт призначений громадянам України для спілкування по телефону рідною мовою з чеськими установами. Мета є допомоги громадянам України спілкуються по рідній мові з чеськими установами за допомогою синхронного перекладу з української мови і зворотної.
Naši Ukrajinci - www.nasiukrajinci.cz
  • Národní koordinační web pomoci, který spustilo Ministerstvo vnitra ČR. Sdružuje nabídky i žádosti o pomoc pro Ukrajinu. Díky této stránce všichni, kteří chtějí konkrétně podpořit občany Ukrajiny, zjistí, kam mají pomoc směřovat a jaká podpora je potřeba. Součástí tohoto webu jsou i dva koordinační weby zaměřující se na individuální pomoc (Pomáhej Ukrajině a Stojíme za Ukrajinou).
Pomáhej Ukrajině - www.pomahejukrajine.cz
  • Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR, které sdružuje 15 nevládních organizací zabývajících se dlouhodobě migrací a integrací cizinců, vytvořilo platformu Pomáhej Ukrajině. Jejím cílem je soustředit nabídky a potřeby individuální pomoci na jednom místě a adrese a co nejlépe je využívat, pomocí propojení nabídek a potřeb.
Stojíme za Ukrajinou - www.stojimezaukrajinou.cz
  • Skupina dobrovolníků a aktivistů napříč organizacemi, kterým není lhostejná současná situace související s válečným konfliktem vedeným Ruskem proti Ukrajině, vytvořila informační platformu, která umožní komukoliv pomoc Ukrajině nabídnout i využít.
Falco a já - efalco.cz
  • Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem vydala ve spolupráci s Ústeckým krajem a dalšími partnery česko-ukrajinského průvodce po Ústeckém kraji pro malé cestovatele Falco a já. Je určen ukrajinským dětem 1. stupně základních škol, které v našem regionu našly dočasný domov. Účelem knihy je představit dětem hravou formou vybraná místa napříč Ústeckým krajem a přispět k rozvoji jejich znalosti českého jazyka. K průvodci vznikly také dvojjazyčné webové stránky www.efalco.cz, na kterých si lze publikaci stáhnout a sdílet zážitky z cest.
ČT edu - edu.ceskatelevize.cz
 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Pomoc Ukrajině > Krizové kontakty a užitečné odkazy

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu


Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies