Orientační nabídka


 

Krizové školení v Litoměřicích

školení
V Litoměřicích v aule Střední pedagogické školy dnes z iniciativy pracovníků krizového pracoviště odboru kanceláře hejtmana proběhlo odborné školení nově zvolených představitelů obcí a měst. Školení probíhá pravidelně v sedmi okresech vždy po komunálních volbách. Právě litoměřický okres, kterého se dnešní školení týkalo, byl třetí v pořadí.
Tisková zpráva ze dne 11. března 2015
 

 
 

 

Zahájení se ujal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který se nejdříve se starosty a představiteli měst a obcí přivítal. „Byl bych rád, kdybychom zůstali vždy jen u teoretických cvičení a nemuseli se potýkat s krizovými problémy v praxi, ale je nutné představitele měst a obcí i na tyto eventuality připravit,“ řekl v úvodu hejtman.

Samotného školení se ujali zástupci pracoviště krizového řízení krajského úřadu, zástupci odboru ekonomického, odboru životního prostředí a zemědělství, dále odborníci státních podniků Povodí Ohře, Povodí Labe, Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje, Policie ČR Ústeckého kraje, Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje a Krajského vojenského velitelství v Ústí nad Labem. Hlavní náplní odborného školení jsou zejména povinnosti orgánů obce s rozšířenou působností a orgánů obcí týkající se připravenosti na řešení krizových situací ve svém správním obvodu.

 

školení
Vpravo hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, vlevo Jiří Čermák, tajemník bezpečnostní rady   

školení


 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 11.3.2015 / 11.3.2015 | Účinnost od-do: 11.3.2015-11.4.2015
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém