Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Krizový štáb Ústeckého kraje: situace v kraji je příznivá a stabilizovaná

 
20 let
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček dnes po jednání krajského krizového štábu konstatoval, že situace v kraji je příznivá a stabilizovaná. Potvrdily to všechny složky krajského integrovaného záchranného systému a ředitelka Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje Lenka Šimůnková.
Tisková zpráva ze dne 21. dubna 2020
 

 
 
  • Od pondělí 27. dubna by se měla rozvolnit pravidla pro tzv. pendlery – v Ústeckém kraji se to týká hraničních přechodů na čtyřech místech – Rumburk, dálnice D8 u Petrovic, Cínovec a Hora sv. Šebestiána.
  • Dnes aktuálně přibylo 9 nových případů pozitivně testovaných osob na COVID-19 u pacientů v žatecké nemocnici, ale zdravotnický personál je po otestování negativní – informovala o tom ředitelka Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje s tím, že se jedná o řízený nárůst podle očekávání (pacienti byli dříve ve styku s nakaženou osobou).
  • Pandemický štáb Krajské zdravotní, a. s. bude projednávat pomalý návrat nemocnic k běžnému provozu, včetně začlenění stávajících odběrových míst do budoucího běžného provozu nemocnic.
  • Ústecký kraj provedl první vlnu plošného testování zaměstnanců pracujících v zařízeních poskytující sociální péči na území celého regionu – rychlostesty byla prokázána nákaza onemocněním COVID-19 pouze u jediného zaměstnance.
 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 21.4.2020 / 21.4.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém