Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

 

Krušnohorský Byznys Day má za sebou první ročník

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
web
Za účasti prvního náměstka hejtmana Stanislava Rybáka a krajského radního Ladislava Drlého, který nad akcí převzal záštitu, proběhl v týdnu v Chomutově první ročník veletrhu nových obchodních partnerství s názvem „Krušnohorský Byznys Day“. Jeho cílem bylo nabídnout, propojit a prohloubit spolupráci v rámci Ústeckého kraje s mnoha partnery nejen v podnikatelské sféře, ale i ve státní správě a samosprávě a vyvážit tím podpory, které stát i kraj poskytují novým investorům.
Tisková zpráva ze dne 23. září 2016
 

 
 

„Vedení Ústeckého kraje klade velký důraz na zkvalitnění spolupráce s firmami, které v regionu působí. Podobné akce vítáme a rádi je podpoříme,“ řekl Stanislav Rybák.

Veletrh společně zahájili se zástupci Ústeckého kraje primátor statutárního města Chomutova Daniel Černý, ředitel KHK František Jochman, ředitelka OHK v Chomutově Ivana Košanová a koordinátorka Obchodní a průmyslové zóny Chemnitz Michaela Holá. Veletrhu se zúčastnilo 23 firem různého oborového zaměření. Největší zastoupení mělo strojírenství, kovoobrábění, elektrotechnika, chemické a tepelné zpracování, výroba, projektování a montáž elektrotechnických zařízení pro energetiku, průmysl, těžbu, odpady, spojovací materiály. Z pohledu regionálního byly zastoupeny jak firmy z české, tak i z německé strany Krušnohoří. V rámci akce firmy aktivně využily příležitosti navázat nové obchodní vztahy a zapojily se do jednotlivých diskusí s potencionálními partnery. 

Součástí veletrhu bylo také představení televizního pořadu „Srdce regionu“, který připravuje Česká televize ve spolupráci s 13 kraji. V 39 dílech dokumentárního pořadu se po celý příští rok představí vždy tři mikroregiony nebo místa daného kraje, která budou inspirací pro své sousedy s obdobným zaměřením.

web

Krušnohorský Byznys Day zahájil v Městském divadle v Chomutově

web

web

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Marie Logrová
Vytvořeno / změněno: 23.9.2016 / 23.9.2016 | Zveřejnit od-do: 23.9.2016-23.10.2016

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém