Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

LEMUR 2020: Mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník proměnil nominaci, stal se vítězem

 
Lemur 2020
Vítězem kategorie Tiskový mluvčí – státní správa byl v rámci 15. ročníku oborové soutěže Lemur – Česká cena za public relations 2020 vyhlášen Prokop Voleník ze Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, příspěvkové organizace.
Tisková zpráva ze dne 12. června 2020
 

 
 

„Už nominace v TOP 5 byla pro mě velkým překvapením, samotného vítězství si velmi vážím, ale rozhodně to nepovažuji pouze za svůj úspěch, ale za úspěch celé Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje. Mám kolem sebe skvělé kolegy a lidi, na které se mohu profesně i lidsky spolehnout, pracujeme na skvělých projektech, které mají smysl a snažíme se naši práci přiblížit co nejvíce laické veřejnosti. Chtěl bych zároveň poděkovat všem spolupracovníkům, kolegům i kolegyním za podporu,“ uvedl k vítězství mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník. 

Na druhém místě se v rámci kategorie Tiskový mluvčí – státní správa umístil Jiří Fröhlich (ČOI) a na třetím místě Jan Rýdl (ŘSD). Slavnostní předávání cen se poprvé konalo online nejen z Centra současného umění DOX+ v Praze a večerem provázel herec a moderátor Mikuláš Křen.

Lemur
Ve finálové trojici byl Prokop Voleník (vlevo) společně s Jiřím Fröhlichem (ČOI) a Janem Rýdlem (ŘSD)

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 12.6.2020 / 12.6.2020 | Zveřejnit od: 12.6.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém