Orientační nabídka

McDonald´s Cup vyhráli žáci z Děčína a Mostu

McDonalds Cup
Na tréninkových hřištích na Stínadlech v Teplicích začalo v pondělí 15. května krajské finále jubilejního 20. ročníku fotbalového poháru McDonald´s Cup. Ve dvou věkových kategoriích, té mladší (6 až 8 let) a té starší (9 až 11 let), soupeřilo vždy osm týmů v každé skupině.
Tisková zpráva ze dne 16. května 2017

V mladší kategorii získali zlaté medaile kluci ze ŽS Zd. Štěpánka z Mostu, kteří ve finále porazili kluky z Ústí nad Labem. Ve starší kategorii se z celkového vítězství radovali po penaltách žáci ZŠ Kamenická v Děčíně. Smutnými hrdiny byli hráči z Litoměřic.

Nadšeným fotbalistům popřál hodně úspěchů na sportovním poli i hejtman Oldřich Bubeníček, který předával klukům poháry. “Je radost vidět, kolik kluků se této akce zúčastnilo. Blahopřeji vítězům a poděkovat bych chtěl trenérům a rodičům, bez kterých to nejde,” řekl hejtman Bubeníček. Akce se konala pod záštitou Ústeckého kraje.

McDonald’s Cup je po dvě desítky let velkým zážitkem pro malé hráče i diváky. Aby měli kluci pro letošní rok ještě větší motivaci, přijde je na finále konané poslední květnový víkend podpořit do plzeňské Doosan Arény jeden z největších fotbalistů Pavel Nedvěd.

01

02

03
Finále mladší věkové kategorie mezi Mostem a Ústím.

04
Tyto trofeje si odnesli první tři v každé kategorii.

05
Na turnaji si zahrály i dvě žačky.

06
Pohár za první místo předává klukům z mostecké školy Tomáš Vondrášek, fotbalista FK Teplice.

07
Pohár za první místo ve starší kategorii předává klukům z děčínské školy hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 16.5.2017 / 16.5.2017 | Zveřejnit od: 16.5.2017