Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Medaile Za zásluhy doputovala také na Děčínsko

 
foto
Prezident republiky Miloš Zeman při příležitosti státního svátku 28. října vyznamenal majitele společnosti TOS Varnsdorf, a. s., Jana Rýdla staršího Medailí Za zásluhy I. stupně. Státní vyznamenání získal za zásluhy o stát v hospodářské oblasti.
Tisková zpráva ze dne 30. října 2020
 

 
 

Majitel společnosti TOS Varnsdorf, a. s., největší firmy na výrobu obráběcích strojů v České republice, a zastupitel města Varnsdorf Jan Rýdl starší byl prezidentem Milošem Zemanem oceněn za svou dlouholetou činnost v českém strojírenství. V 90. letech 20. století Jan Rýdl firmu TOS Varnsdorf spolu se svými kolegy manažersky privatizoval a vyvedl z krize. V současnosti je tato společnost významným poskytovatelem práce nejen pro obyvatele Ústeckého kraje. Zaměstnává téměř 500 lidí ve Varnsdorfu a dalších 250 lidí v pobočkách v Rumburku a Olomouci. Má tři výrobní závody v zahraničí a obchodní síť v desítkách zemí. V roce 2018 dosáhla firma obratu 1,7 miliardy korun. 

Za svůj dlouhodobý přínos českému strojírenství získal v roce 2018 v rámci prestižní soutěže Manažer roku, kterou vyhlašuje a organizuje Česká manažerská asociace, titul Manažer čtvrtstoletí.

foto
Jan Rýdl starší (autor: Pepa Dvořáček, zdroj: ekonom.cz)

 


 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 30.10.2020 / 30.10.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém