Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Média


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Aktuálně

 • Vodíková mobilita je budoucností kraje
  V návaznosti na uzavření Memoranda o partnerství a spolupráci při rozvoji komplexního využití vodíku jako zdroje čisté energie v Ústeckém kraji zadal Ústecký kraj vypracování tzv. vodíkové studie, která má za cíl posoudit možnosti využití bezemisní vodíkové mobility a zpřístupnit informace všem potenciálním aktérům v rámci krajského využití vodíkové technologie. První část studie má již kraj k dispozici, druhá by měla být hotová do konce července. (3.7.2020)

 • Basketbalisté Ústí nad Labem se již těší na novou sezonu
  Velmi dobře rozjetou sezonu BK Sluneta Ústí nad Labem na jaře přibrzdila koronavirová pandemie. Nyní však již vedení prvoligového basketbalového celku spřádá plány na další sezonu. O novinkách v klubu obeznámil hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka manažer klubu Tomáš Hrubý. (3.7.2020)

 • Listy Ústeckého kraje 6/2020 [PDF, 2,5 MB]
  (3.7.2020)
 • Jedenáctý ročník soutěže Regionální potravina Ústeckého kraje se rozběhl
  Výrobci ani letos nepřijdou o prestižní soutěž Regionální potravina. Po zhruba dvouměsíční přestávce způsobené opatřeními proti šíření koronaviru se rozběhl příjem přihlášek do 11. ročníku. Zájemci z Ústeckého kraje se mohou hlásit se svými lokálními výrobky až do 10. srpna 2020. (2.7.2020)

 • FOTOGALERIE: slavnostní otevření zrekonstruovaného mostu přes Labe ve Štětí
  Fotogalerii a reportáž ze slavnostního otevření zrekonstruovaného mostu přes řeku Labe ve Štětí si můžete prohlédnout níže v článku. (1.7.2020)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém