Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje

 

Mezinárodní projektová telekonference

 
9. 6. 2020, online
 

Odkazy


 
 


V pořadí již třetí mezinárodní setkání partnerů mělo proběhnout společně se studijní cestou v Rakouském Linci v květnu 2020. Vzhledem k nepředvídatelnému vývoji pandemie koronaviru a postupu prací na projektu se partneři usnesli na konání mezinárodního setkání partnerů online. 

Online konference se uskutečnila dne 9. 6. 2020 přes virtuální komunikační platformu. Setkání se zúčastnilo 24 členů ze 7 projektových týmů. Pozváni byli také zástupci Hlavního sekretariátu Interreg CENTRAL EUROPE. 

Konferenci zahájil Ústecký kraj, jakožto vedoucí partner projektu, uvítáním všech zúčastněných. Úvodem byly vylíčeny dokončené dílčí úkoly projektu. Zástupci Italského partnera (University of Venice) odprezetovali vytvořenou databázi, která je jedním z výstupů projektu. Tato databáze je souborem dat získaných analýzou existující infrastruktury pro implementaci Průmyslu 4.0 v partnerských regionech a bude sloužit jako výchozí bod pro další úkoly v projektu. 

V další části představil každý z partnerů jím dosud odvedenou práci. Partneři se zaměřili především na definování nástrojů, které plánují využít při implementaci Průmyslu 4.0. 

Partneři diskutovali také o následcích současné koronavirové pandemie na projekt ECOS4IN. Zamýšleli se nad alternativami těch úkolů, které se nemohou vzhledem k pandemii fyzicky organizovat. Jedná se o úkony spojené s cestováním - organizace Mezinárodních projektových setkání spojených se studijními cestami do Lince (Rakousko) a Benátek (Itálie). 

online meetingonline meeting 2


ECOS4IN
 
Zodpovídá: Bc. Kateřina Zoulová
Vytvořeno / změněno: 16.6.2020 / 16.6.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém