Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Milovníci literatury i umění se díky Severočeské vědecké knihovně nenudí ani v době karantény

 
logo
I v období nouzového stavu a nařízené karantény Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem nezahálí a přináší svým čtenářům a milovníkům umění řadu lákavých projektů i tipů na rozšiřování čtenářské gramotnosti.
Tisková zpráva ze dne 31. března 2020
 

 
 

Milovníci beletrie a naučné literatury nepochybně ocení službu půjčování e-knih online, díky níž si mohou stáhnout knihu do mobilu, tabletu nebo čtečky z pohodlí domova. Služba, která je pro registrované čtenáře knihovny zcela zdarma, nabízí i nejnovější tituly.

Pro všechny fanoušky literatury a umění přichází knihovna se svým vlastním blogem. Magazín Severočeské vědecké knihovny, jak se blog nazývá, představuje jakýsi malý internetový pokoj, v němž lze nalézt recenze a tipy na četbu, různé soutěže, literární tvorbu a mnoho dalších zajímavostí.

Severočeská vědecká knihovna také zdigitalizovala některé zajímavé tituly a uložila je do své digitální knihovny Kramerius, v níž se nachází různé monografie a periodika, jejichž jádro tvoří regionální noviny.

Další tipy, které zaručují, že lidé v době pandemie koronaviru nepřijdou o svou čtenářskou vášeň, uvádí Severočeská vědecká knihovna na svých stránkách: https://www.svkul.cz/tipy-na-online-cteni-zdroje-a-aktivity/.

 

ODKAZY NA JEDNOTLIVÉ SLUŽBY SEVEROČESKÉ VĚDECKÉ KNIHOVNY:

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 31.3.2020 / 31.3.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém