Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ministryně Kateřina Valachová diskutovala s řediteli škol

 
mm
V pondělí 30. listopadu navštívila ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová Liberecký a Ústecký kraj. Na krajském úřadu v Ústí nad Labem ji přijal hejtman Oldřich Bubeníček a ministryně se pak zúčastnila setkání s řediteli základních a praktických škol Ústeckého a Libereckého kraje. Tématem bylo zejména společné inkluzivní vzdělávání a financování škol s ohledem na novelu školského zákona.
 

 
 

Ministryni zajímaly aktuální problémy kraje v oblasti vzdělávání a sportu, možnosti pomoci talentovaným dětem z dětských domovů a jejich propojení s vysokými školami, pohled pedagogů a politické reprezentace na reformu financování regionálního školství, společné vzdělávání, novelu školského zákona atd. Ministryně si v Ústí nad Labem si vyslechla názory ředitelů základních a speciální škol obou krajů.

Setkání s řediteli škol na Krajském úřadu Ústeckého kraje se zúčastnil též náměstek MŠMT Stanislav Štech, za Ústecký jak pak předsedkyně Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost ZÚK Dagmar Waicová a za krajský úřad vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Štěpán Harašta.

mm

mm

mm
Ministryně Kateřina Valachová se zapsala do pamětní knihy kraje

 

mm
Setkání s řediteli škol

 

mm
Zprava: ministryně Kateřina Valachová, předsedkyně Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Dagmar Waicová a vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy KÚÚK Štěpán Harašta

 

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 1.12.2015 / 1.12.2015

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém