Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Mladí fotbalisté bojují o své místo v Regionální fotbalové akademii Ústeckého kraje

 
Roudnice
Sedmatřicet talentovaných fotbalistů z Ústeckého kraje se zúčastnilo výběrového kempu Regionální fotbalové akademie Ústeckého kraje, který byl velmi důležitý pro výběr hráčů ročníku narození 2006 do RFA Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 12. března 2019
 

 
 

Projekt regionální akademie je už čtvrtý rok významně podporovaný Ústeckým krajem a městem Teplice a nabízí vynikající tréninkové podmínky nejlepším starším žákům v kraji. V areálu SK Roudnice nad Labem kluci strávili dva dny, během kterých absolvovali dva tréninky, atraktivní teambuildingovou hru a večerní neformální setkání se členy realizačního týmu.

„Klukům jsme představili celý projekt akademie, měli jsme na to dostatek času a v příjemné atmosféře jsme zodpověděli i spoustu otázek," řekl šéftrenér Akademie Tomáš Heidenreich. V Roudnici ale nebylo všechno jen o fotbale, všichni hráči ze širšího okruhu adeptů vstupu do Akademie prošli osobnostním testem a měli pohovor s trenéry. V průběhu dlouhého dvouletého procesu sledování bylo ve výhledu více než 70 hráčů, aktuálně je jich ve výběru téměř čtyřicet. Všichni jsou diagnostikováni fyzioterapeutkou Helenou Žilinskou, jejíž názor na pohybovou kulturu bude rovněž velmi důležitý. Dalším krokem bude Den otevřených dveří (16. dubna), na který bude nominace opět zúžená na 25 až 30 hráčů, nominace konečná bude oznámena v květnu.


01
Regionální fotbalová akademie na soustředění v Roudnici nad Labem.

02
Fotbalisté poslouchají pokynů trenéra.

 

03
Brankáři mají svého trenéra.

 

04
Tréninky jsou náročné.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 12.3.2019 / 12.3.2019 | Zveřejnit od: 12.3.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém