Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Most v Korozlukách je opět průjezdný

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
 

 
 

Odpověď na dotaz ČTK zpracována  dne 4.7.2002

Most v Korozlukách je opět průjezdný. Krajský úřad Ústeckého kraje vydal 24.6.2002 povolení k předčasnému užívání, a to do doby vydání kolaudačního rozhodnutí, nejpozději však do 31.12.2002. Zbývají dokončit terénní úpravy a poslední drobné práce (oprava nátěrů, dosypání a dokončení krajnic apod.), které však nebrání v užívání mostu.

Očekáváme, že v souvislosti s otevřením mostu v Korozlukách se sníží intenzita dopravy v Pražské ulici v Bílině o automobily, které musely v důsledku uzavírky mostu jezdit právě přes Pražskou ulici.

Pokud však jde o úplný odklon dopravy z Pražské ulice, o tom nemůže krajský úřad rozhodovat (jako vlastník silnice může pouze přednést svoje stanovisko) – to je věcí příslušného okresního úřadu a Policie ČR.

Jak jsem uvedla v minulosti, Krajský úřad Ústeckého kraje nemá prokazatelně zjištěno, že hluk v bílinské Pražské ulici překračuje stanovené limity. Ale již 12. prosince loňského roku se dohodl se zástupci obyvatel města, že pokud o to po ukončení staveních prací na opravě mostu v Korozlukách požádají, zadá zpracování nové hlukové studie.

Hlukovou studii si však podle našich informací zadalo město Bílina, proto jsme již dvakrát žádali o zapůjčení výsledků této studie, abychom případně zadali doplňující studii akustickou. Bílina však pokaždé odmítla. Poslední dopis v této věci odeslal Krajský úřad Ústeckého kraje v pátek 28.7.2002.

Zpracovali:     Mgr. Romana Konečná, tisková mluvčí Ústeckého kraje

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 2.8.2002 / 2.8.2002 | Zveřejnit od-do: 2.8.2002-2.11.2002

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém