Orientační nabídka


 

Mostecké dny sester s podtitulem Nemocnice Most včera–dnes–zítra

most
V pořadí již „VI. Mostecké dny sester s podtitulem Nemocnice Most včera – dnes – zítra“ uspořádala Krajská zdravotní, a. s., ve spolupráci a za podpory Ústeckého kraje ve středu 2. prosince v tamním městském divadle.
 

 
 

Tématem multioborové odborné konference ošetřovatelství, na níž se sešlo tři sta zástupců zdravotnického personálu, který zastupovaly převážně ženy, byly nové trendy v oboru, legislativa a právní odpovědnost vztahující se k ošetřovatelství i akreditační standardy pro nemocnice. Na programu nechybělo téma zvládání agrese a konfliktů či kaplanská služba v Nemocnici Most.

"Všem z vás patří obrovské poděkování," řekl ve svém krátkém projevu přítomným Oldřich Bubeníček. "Bez sester by zdravotnictví fungovat nemohlo. Vaše práce je těžká a náročná, o to náročnější, že pracujete s lidmi. Vím to z vlastní zkušenosti, stejnou profesi má i moje žena. Vaší práce si opravdu moc vážím," dodal s přáním pevného zdraví i příjemného prožití nadcházejících vánočních svátků všem účastníkům i jejich rodinám.

Vedle hejtmana kraje Oldřicha Bubeníčka s manželkou se slavnostního večera zúčastnil také 1. náměstek hejtmana Stanislav Rybák, členka Rady Ústeckého kraje Jitka Sachetová, předseda představenstva Krajské zdravotní Jiří Novák, její generální ředitel Petr Fiala a řada dalších významných hostů.

Závěr konference se pak nesl ve slavnostním duchu poděkování. To si zasloužila nejen hlavní sestra Nemocnice Most Marcela Šárová jako hlavní garant akce, ale především dobrovolníci. Jejich koordinátorka Daniela Kováčová přivítala na divadelním pódiu dobrovolníka roku, kterým se stala Helena Opatřilová, jež převzala ocenění z rukou hejtmana Oldřicha Bubeníčka a předsedy představenstva Krajské zdravotní Jiřího Nováka.

most
Hejtman Oldřich Bubeníček poděkoval za práci dobrovolnici roku Heleně Opatřilové

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 3.12.2015 / 3.12.2015
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém