Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

 

Na bitvu u Chlumce veřejnou dopravou

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
logo
V sobotu 31. srpna 2013 si připomeneme 200 let od památných bitev tzv. Napoleonské války, které se odehrály u Chlumce, Přestanova a také Varvažova.
Po dobu konání akce posilujeme spojení z Ústí nad Labem a Teplic do Chlumce, Přestanova a Krupky. V tento den budou platit na linkách obsluhujících okolí Chlumce velkokapacitními autobusy zvláštní jízdní řády.
 

 
 
Schema linkového vedení 31.8.2013

 

Jaké změny nastanou ve veřejné dopravě

Autobusové linky z Ústí nad Labem, Teplic a Krupky budou od 9:00 do 20:00 hodin posíleny. Linky se zároveň přizpůsobí možnostem průjezdných komunikací v dotčené oblasti. Linky 451 Ústí n.L. - Telnice a 445 Děčín - Jílové  - Chlumec nebudou do Chlumce zajíždět a nejbližší náhradní zastávka bude ve Varvažově u pomníků.
Z Děčína je možné využít vlaky po tzv. Kozí dráze do Telnice, které objednává statutární město Děčín. V Malém Chvojně je na každý vlak návaznost  na autobus náhradní dopravy, který do Chlumce a část dále do Bohosudova k lanové dráze. 

Jak se kam dostanete?
Své spojení si najdete ve zjednodušených jízdních řádech  posílených linek 1, 11 a 137 nebo vlaků Kozí dráhy s náhradní autobusovou dopravou dle výše uvedeného schématu. Dále nabízíme tipy na kombinaci vlaků a autobusů z dalších částí Ústeckého kraje . 

Zjednodušené jízdní řády. Kliknutím zvětšíte


 

Odkazy

 
Zodpovídá: Jan Maxa
Vytvořeno / změněno: 15.8.2013 / 15.8.2013 | Zveřejnit do: 2.9.2013

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém